Prima Medica - Mozgásterapeuta pozició

Mozgásterapeuta

A Prima Medica Magánorvosi Rendelőhálózat húsz éve van jelen a hazai magánegészségügy piacán. Budapesti Egészség-Központjainkban több mint 120, kivételesen képzett, ismert szakorvossal várjuk pácienseinket.

Rendelőhálózatunk folyamatosan bővül, ezért egészségügyi asszisztens munkatársakat keresünk BUDAPESTI. Egészség-Központjainkba, szakorvosaink mellé, járóbeteg ellátásra!

Amit a Prima Medica kínál

  • Folyamatos fejlődési lehetőséget, inspiráló kihívásokat
  • A pozícióhoz tartozó rendszeres szakmai képzéseket
  • Speciális tudásanyag elsajátítását a hazai magánegészségügy működéséről
  • Dinamikusan fejlődő nagyvállalati hátteret
  • Az Egészség-Központokban igénybe vett egészségügyi szolgáltatásokra dolgozói kedvezményt

Büszkék vagyunk arra, hogy a Családbarát Védjegy által támasztott feltételek több, mint 70%-ának megfeleltünk!

  • Szervezeti szolgáltatások
  • Családtámogatások
  • Vállalati események, közösségépítés
  • Fizikai és Mentális egészség támogatása
  • Családtudatosság kommunikációja szervezeten belül és kívül

Főbb feladatok

  • Életmóddal összefüggő betegséggel küzdő felnőttek fittségi felmérése az Életmód Orvosi Központ protokollja alapján.(helyszín: 1015 Budapest Ostrom utca 31.)
  • Mozgásterápiás program megtervezése és kivitelezése az Életmód Orvosi Központban
  • Előadások tartása egészségügyi konferenciákon szakembereknek, továbbá laikusoknak különböző rendezvényeken
  • Sportrendezvények szervezése és lebonyolításában részvétel
  • Közösségi média kommunikációban szereplés írásos és videós anyagokban egyaránt

Központunk magas vérnyomásos, szív - és érrendszeri betegséggel élő, szénhidrátanyagcsere-zavarral küzdő páciensek komplex terápiáját látja el, amelyben a szakorvos, dietetikus, mozgásterápiás szakember és pszichológus közösen dolgozik a páciens gyógyulása érdekében.

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások

  • releváns egyetemi végzettség sport területén (pl. gyógytornász, humánkineziológius, testnevelő-edző), további előny: Személyi edző, IWI - MES képesítés
  • jó kommunikációs és jó előadói képesség
  • média szereplések vállalása (TV, rádió, írott sajtó)
  • angol nyelvtudás
  • csapatban dolgozás képessége

Ideális munkatársunk

  • maximalista, precíz, törekszik a legjobbra.
  • jól bírja a terhelést.
  • szakmai fejlődés és hitelesség prioritás számára
  • komfortosan érzi magát orvosi közegben
  • szeretne hosszú távon elköteleződni az életmódorvoslás mozgásterápiája iránt szakmailag

Olyan jelentkezőt keresünk, aki aktívan szeretne részt venni a mozgásterápia egészségügyi rendszerbe integrálásába hazánkban, és elkötelezett az életmódorvoslás hazai bevezetésében.

Az új munkatársakat kereső Egészség-Központjaink lokalizációja:

Széll Kálmán tér

Ostrom utca 16. Ostrom utcai iroda

Ostrom utca 16. Ostrom utcai rendelő